Služby

Realizace expozic:

Realizujeme expozice ze systémů SYMA ORBIT, SYMA MOLTO, OCTANORM a nebo atypické expozice ze dřeva, skla, laminátu a dalších moderních materiálů.

Provádíme realizace „Na klíč“, tj. včetně nábytku, kvalitního osvětlení, projekční techniky, květinové výzdoby a dalších podle přání klienta (hostesing, catering nebo aranžérské práce).

Nosnou myšlenkou námi realizovaných expozic je představit Vaši společnost jako progresivní firmu schopnou svými produkty oslovit cílovou skupinu návštěvníků výstav a veletrhů. 

Dbáme na poskytnutí kvalitních služeb se zárukou maximálního komfortu.

Kreativní návrhy v půdorysech, náhledech, 3D vizualizace v několika variantách zpracujeme podle Vašich představ. Jsme s Vámi neustále v kontaktu, dbáme na každou maličkost, která může ovlivnit úspěšnou prezentaci. Zkušení pracovníci Vaši expozici dopraví, nainstalují, vyčistí, vysají, vyzdobí, abyste se mohli věnovat svým zákazníkům.

Reklamní činnost:

Nabízíme několik způsobů reklamy, záleží na Vás, které si vyberete:

1. Plotrová grafika                     2. Velkoplošný tisk  3. Reklamní bannery 
4. Plastická loga  5. Světelné reklamní tabule                     6. Reklamní cedule
7. Billboardy  8. Potisky vozidel  9. Výroba vizitek 


Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Doprava:

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vnitrostátní silniční nákladní dopravy do 3,5 t se zaměřením hlavně na přepravu objednaných expozic nebo stěhování materiálů, nábytku a dalších.